Kino Atlas
CZ
EN
Program
Archiv
O nás
Pro školy
Galerie K.V.
Pronájmy
Kontakt
Festival romské kultury tento týden v kině Atlas!
Dnes
15:00
Laputa: Nebeský zámek
Modrý sál
Atlas Mijazaki
Levněji
Kč
Koupit
15:30
Zimní prázdniny
Velký sál
EN
Levněji
Kč
Koupit
18:00
Ilona Ferková: Ráda se směju, ráda si vymýšlím
Modrý sál
KHAMORO
Kč
Koupit
18:30
Chiméra
Velký sál
Kč
Koupit
20:00
Útěk z Utopie
Modrý sál
Kč
Koupit
21:00
Daaaaaalí!
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Zítra
17:00
Napoleon
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Zítra
17:30
Starý dub
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
Zítra
19:30
More Miko
Modrý sál
EN
Dokumentární horizon…
Kč
Koupit
Zítra
20:00
Kaskadér
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Čt
30. 5.
15:00
Tancuj Matyldo
Velký sál
EN
CZ/SK film
Levněji
Kč
Koupit
Čt
30. 5.
15:30
Přišla v noci
Modrý sál
EN
CZ/SK film
Levněji
Kč
Koupit
Čt
30. 5.
17:15
Občanská válka
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Čt
30. 5.
17:45
Útěk z Utopie
Modrý sál
Kč
Koupit
Čt
30. 5.
19:30
Chudáčci
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Čt
30. 5.
20:30
Olympijský mezičas
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
Pá
31. 5.
17:00
Priscilla
Velký sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Pá
31. 5.
17:29
Václav Havel | Double Feature
Modrý sál
EN
CZ/SK film
Unikát
Kč
Koupit
Pá
31. 5.
17:30
Občan Havel
Modrý sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
Pá
31. 5.
19:30
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Pá
31. 5.
20:00
Tady Havel, slyšíte mě?
Modrý sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
So
1. 6.
13:00
Doručovací služba čarodějky Kiki
Modrý sál
Atlas Mijazaki
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
1. 6.
13:15
Garfield ve filmu
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
1. 6.
15:00
Hurvínkova Nebesíčka
Modrý sál
CZ/SK film
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
1. 6.
15:15
Tonda, Slávka a Kouzelné světlo
Velký sál
CZ/SK film
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
1. 6.
16:15
Ať žijí duchové!
Modrý sál
Atlas klasiky
UKRAJINSKÉ TITULKY
Kč
Koupit
So
1. 6.
17:00
Chiméra
Velký sál
Kč
Koupit
So
1. 6.
18:00
Kristian
Modrý sál
EN
Atlas klasiky
CZ/SK film
Kč
Koupit
So
1. 6.
19:30
Stovky bobrů
Velký sál
EN
Kč
Koupit
So
1. 6.
20:00
Dokonalé dny
Modrý sál
Kč
Koupit
So
1. 6.
21:30
Daaaaaalí!
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Ne
2. 6.
13:00
Howlův kráčející hrad
Modrý sál
Atlas Mijazaki
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
2. 6.
13:15
Tonda, Slávka a Kouzelné světlo
Velký sál
CZ/SK film
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
2. 6.
15:00
Jak zachránit draka
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
2. 6.
15:15
Šest medvědů s Cibulkou
Modrý sál
Atlas klasiky
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
2. 6.
17:00
Noční klid
Modrý sál
CZ/SK film
Kč
Koupit
Ne
2. 6.
17:30
Back to Black
Velký sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Ne
2. 6.
18:45
Hranice Evropy
Modrý sál
CZ/SK film
Kč
Koupit
Ne
2. 6.
20:00
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Ne
2. 6.
20:45
Jen řeka teče
Modrý sál
Novinka
Kč
Koupit
Po
3. 6.
17:00
Zóna zájmu
Velký sál
Kč
Koupit
Po
3. 6.
17:30
Ohňostroje
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
Po
3. 6.
19:30
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Po
3. 6.
20:15
Všichni lidé budou bratři
Modrý sál
CZ/SK film
Kč
Koupit
Kompletní program
Út
4. 6.
15:30
Zásah štěstím
Velký sál
Levněji
Kč
Koupit
Út
4. 6.
17:00
Povaha lásky
Modrý sál
Kč
Koupit
Út
4. 6.
17:30
Kristian
Velký sál
EN
Atlas klasiky
CZ/SK film
Kč
Koupit
Út
4. 6.
19:30
Děti těch druhých
Modrý sál
Novinka
Kč
Koupit
Út
4. 6.
20:00
Haikyu!! The Dumpster Battle
Velký sál
Novinka
Kč
Koupit
St
5. 6.
17:30
Olympijský mezičas
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
St
5. 6.
19:15
Saint Omer
Modrý sál
Novinka
Kč
Koupit
St
5. 6.
20:00
Dokonalé dny
Velký sál
Kč
Koupit
Čt
6. 6.
16:00
Ukradený stát
Modrý sál
CZ/SK film
Levněji
Kč
Koupit
Čt
6. 6.
17:00
Priscilla
Velký sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Čt
6. 6.
18:00
Charakter: sportovec
Modrý sál
Dokumentární horizon…
Ukrajinsky
Kč
Koupit
Čt
6. 6.
19:30
Večer Samozvanců & Cena Andreje "Nikolaje" Stankoviče 2024
Velký sál
Kč
Koupit
Čt
6. 6.
20:00
Club Zero
Modrý sál
EN
Kč
Koupit