Komorní kino Evald


After: Pouto

2DČT12
Režie:Castille Landon
Hrají:Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Louise Lombard, Kiana Madeira
Premiéra:25. srpen 2022
Délka:95 minut
Žánr:Romantický, Drama

Pravá láska trvá navždy

Režie: Castille Landon  •  Podľa predlohy: Anna Todd (kniha)  •  Scénář: Sharon Soboil  •  Kamera: Rob Givens, Joshua Reis  •  Hudba: George Kallis  •  Hrají: Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Louise Lombard, Kiana Madeira, Rob Estes, Carter Jenkins, Chance Perdomo, Jack Bandeira, Atanas Srebrev, Anton Kottas, Velizar Binev

Čtvrtá kapitola světového fenoménu After zastihne Tessu a Hardina na rozcestí. Pokud chtějí, aby jejich láska přežila, budou muset nejprve zapracovat sami na sobě. Zavedou je ale jejich cesty zpět?

Čtvrtá kapitola filmového a knižního fenoménu After zavede Hardina a Tessu na životní křižovatku, ze které se vydávají každý jinou cestou. Byli si souzeni, ale Hardinovy běsy jsou příliš divoké a Tessa prahne po svém osobním štěstí. Bude mít jejich žhavá, nespoutaná a nekonečná láska z minulosti také někdy budoucnost? Oba se změnili, kdysi nesmělá Tessa je teď sebevědomá mladá žena a Hardin už není ten sebejistý cynický kluk, do kterého se zamilovala. Jejich bouřlivý vztah má poslední šanci.

Trailery

Fotogalerie

Najděte svoji akci