Komorní kino Evald

Kavárna a káva

Kavárna je spojena s vysoce kvalitní italskou kávou Hausbrandt, která ve spojení s dobře seřízeným strojem, dobře nastaveným mlýnkem a kvalitní přípravou baristy se stává požitkem pro návštěvníky kina i pro ostatní hosty. Neděláme žádné kompromisy v kvalitě kávy - 100% arabika.

Akademie italských cukrářských mistrů jednomyslně a po téměř 24 měsících testování udělila Hausbrandtu certifikaci potvrzující "nejvyšších kvalitu jeho kávy". Aby Hausbrandt projevil úctu Akademii, uvedl v poslední době na trh novou prémiovou značku Espresso Academia, mimořádně vyváženou směs arabik z jižní a střední Ameriky. Pomalé pražení je základním faktorem proto, aby ta nejvybranější káva získala onu sílu a aroma, které ji činí nezaměniteknou a kterou můžete ochutnat u nás.

Značka Hausbrandt byla založena v Terstu v roce 1892 velitelem obchodního loďstva Hermannem Hausbrandtem.
Společnost byla první kdo na konci 19. století nabízel již zabalené produkty, plně opracované a zapečetěné v kovových nádobách k spotřebě zákazníky. Společnost Hausbrandt Trieste 1892 S.p.A, kterou v současné době řídí rodina Zanetti se sídlem v Nervesa v provincii Treviso již expandovala a dnes ji můžeme najít po celém světě, dnes i v ČR.