Komorní kino Evald


Poslední střih

2DČTČT/AT15
Režie:Michel Hazanavicius
Hrají:Romain Duris, Bérénice Bejo, Grégory Gadebois, Finnegan Oldfield
Premiéra:27. říjen 2022
Délka:110 minut
Žánr:Horor, Komedie

Režie: Michel Hazanavicius  •  Scénář: Michel Hazanavicius, Šin'ičiró Ueda (původní scénář)  •  Kamera: Jonathan Ricquebourg  •  Hudba: Alexandre Desplat  •  Hrají: Romain Duris, Bérénice Bejo, Grégory Gadebois, Finnegan Oldfield, Matilda Anna Ingrid Lutz, Raphaël Quenard, Luàna Bajrami, Jean-Pascal Zadi, Agnès Hurstel, Lyès Salem, Charlie Dupont, Sébastien Chassagne, Quentin Dupieux

Malému filmovému štábu, který natáčí nízkorozpočtový zombie film, se začne vše hroutit, když na něj zaútočí skutečné zombie.

V opuštěné budově se rozpadá natáčení nízkorozpočtového zombie hororu. Protivný režisér svým nepříjemným chováním tlačí herce a štáb na pokraj sil, když odhalí svůj plán, jak vnést do projektu energii a vzrušení: oživit skutečnou, prastarou zombie kletbu. Ve zběsilém jednorázovém záběru, kde létají části těl a tekutiny, bojují herci s nemrtvými a se svým režisérem o život, až film dospěje k šokujícímu závěru a začnou běžet titulky... je to ale celý příběh? Oscarový scenárista a režisér Michel Hazanavicius předkládá jeden z nejinovativnějších, nejradostnějších a nejzábavnějších milostných dopisů filmu a filmařině, jaký kdy uvidíte. Adaptace kultovního japonského kasovního trháku One Cut of The Dead od Chinichiro Uedy.

Trailery

Fotogalerie

Najděte svoji akci