Komorní kino Evald


Ninjababy

2DČTČT/AT15
Režie:Yngvild Sve Flikke
Hrají:Kristine Kujath Thorp, Arthur Berning, Nader Khademi, SiLyA
Premiéra:10. únor 2022
Délka:103 minut
Žánr:Komedie, Drama

Láska je lepkavá

Režie: Yngvild Sve Flikke  •  Scénář: Johan Fasting  •  Kamera: Marianne Bakke  •  Hudba: Kåre Vestrheim  •  Hrají: Kristine Kujath Thorp, Arthur Berning, Nader Khademi, SiLyA, Herman Tømmeraas, Morten Svartveit, Trine Wiggen, Tora Christine Dietrichson

Astronautka, lesnice, autorka komiksů. Mladá Rakel má spoustu plánů, jen ne stát se matkou. Místo dlouhého sezení na záchodě by raději byla na večírku, kde se opije či zhulí. Ignorovat to nemůže. Je to jí nebo dítětem?

Když třiadvacetiletá Rakel příliš pozdě po nepříliš romantickém vztahu na jednu noc zjistí, že je v šestém měsíci těhotenství, její svět se změní. Její přítel, který není otcem, je s tím, že čeká dítě, v pohodě. Ale Rakel není vůbec připravená být matkou. Vzhledem k tomu, že potrat již nepřichází v úvahu, adopce je jedinou odpovědí. V tu chvíli se objeví Ninjababy, animovaná postava, která trvá na tom, že Rakel udělá z každodenního života peklo. Vyleze z jejího zápisníku, skočí do jejího šálku s čajem a neustále jí připomíná, jaká je hrozná osoba.

Trailery

Fotogalerie

Najděte svoji akci