Komorní kino Evald


Klikaři

2DČT/AT12
Režie:Peter Payer
Hrají:Philipp Hochmair, Larissa Fuchs, Julia Roy, Barbara Petritsch
Premiéra:22. říjen 2021
Délka:97 minut
Žánr:Komedie

Režie: Peter Payer  •  Scénář: Peter Payer  •  Kamera: Andreas Berger  •  Hudba: Wolfgang Frisch, Markus Kienzl  •  Hrají: Philipp Hochmair, Larissa Fuchs, Julia Roy, Barbara Petritsch, Robert Stadlober, Alexander Stecher, Christian Strasser, Raimund Wallisch

Peter Payer ve filmové adaptaci románu Antonia Fiana nabízí zajímavou směsici stylů zahrnující vše, od romantiky až po horor.

Artur je talentovaný, ale nepříliš ambiciózní kreslíř komiksů, který pracuje v copy centru. Jeho manželka Rita se naopak stala nejmladší ředitelkou školy ve městě. Rutinní manželství si projde dramatickou zatěžkávající zkouškou, když do copy centra vtrhne záhadná a půvabná Alice a obrátí Arturův život vzhůru nohama. Čím více se Artur do této osudné aféry zaplétá, tím méně ví, kdo jeho milenka vlastně je. To, co začíná jako komediální příběh milostného trojúhelníku, se pro Artura brzy stane hororem.

Klikaři je filmová adaptace úspěšného románu Antonia Fiana „Polykratův syndrom“. Film o lžích v životě a v lásce; komedie černá jako noc a ostrá jako žiletka.

Trailery

Fotogalerie

Najděte svoji akci