Komorní kino Evald


Neznámý

2DČT12
Režie:Bogdan George Apetri
Hrají:Bogdan Farcaș, Dragoș Dumitru, Vasile Muraru, Emanuel Pârvu
Premiéra:14. říjen 2021
Délka:123 minut
Žánr:Drama

Režie: Bogdan George Apetri  •  Scénář: Bogdan George Apetri, Iulian Postelnicu  •  Kamera: Oleg Mutu  •  Hrají: Bogdan Farcaș, Dragoș Dumitru, Vasile Muraru, Emanuel Pârvu, Olimpia Malai, Ion Bechet, Ovidiu Crisan, Kira Hagi, Valentin Popescu, Ioana Bugarin, Bogdan Farcaș, Dragoș Dumitru, Vasile Muraru, Emanuel Pârvu, Olimpia Malai, Ion Bechet, Ovidiu Crisan, Kira Hagi, Valentin Popescu, Ioana Bugarin

Policejní inspektor Florian se kvůli vášnivému vztahu k mladé atraktivní Stele dostává do víru událostí vedoucích k jeho neodvratnému pádu na lidské dno. Film osciluje na hranici krimi thrilleru, film noir i akční podívané. Příběh postupně odhaluje temnou proměnu hlavní postavy a její sestup do pekla, kde neplatí žádné morální zákony.

Florin je policejní inspektor kriminálního oddělení v rumunském městečku a brzy má být povýšen. Jeho osobní život se točí kolem krásné a o hodně mladší Stely. Ale vztah je pro něj velmi nákladný. Aby si pojistil, že ji neztratí, dá Florin Stele auto a požádá ji o ruku. K tomu sehnal také nový plně vybavený byt, za což utratil všechny své úspory a ještě se hodně zadlužil. Gesto zapůsobí a Stela řekne ano. Brzy poté, co se nastěhují do nového bytu, hrdinu jeho dluhy u banky, příbuzných a známých doženou a ocitá se na mizině. Jeho tíživou finanční situaci ještě násobí žárlivost a strach, že ho Stela podvede a opustí, zvláště když jeho profese obnáší noční práci i častý pobyt mimo město.

Trailery

Fotogalerie

Najděte svoji akci