Komorní kino Evald


Atlas ptáků

2DATČV12
Režie:Olmo Omerzu
Hrají:Miroslav Donutil, Alena Mihulová, Martin Pechlát, Eliška Křenková
Premiéra:2. září 2021
Délka:90 minut
Žánr:Drama

Režie: Olmo Omerzu  •  Scénář: Petr Pýcha, Olmo Omerzu  •  Kamera: Lukáš Milota  •  Hudba: Monika Omerzu Midriaková  •  Hrají: Miroslav Donutil, Alena Mihulová, Martin Pechlát, Eliška Křenková, Vojtěch Kotek, Pavla Beretová, David Bowles

Nový film režiséra Olma Omerzu proplétá komplikované rodinné vztahy se světem moderních komunikačních technologií, které dokáží využít naše slabá místa.

Když se ve staré rodinné firmě ukáže, že z ní kdosi vyvádí peníze ve velkém, nastává konfrontace s novou realitou, na níž nebyl nikdo připraven. Ivo Róna (Miroslav Donutil), dlouholetý šéf prosperujícího podniku Aron, se snaží zorientovat v nechtěné situaci, kterou mu jeho děti ani okolí neulehčují, ale kterou si na sebe dost možná seslal sám. Nový film režiséra Olma Omerzu proplétá komplikované rodinné vztahy se světem moderních komunikačních technologií, které dokáží využít naše slabá místa. Ve válce, která se ve filmu pokradmu rozpoutává, ale není vůbec jasné, kdo stojí proti komu, natož kdo z ní vyjde jako vítěz.

Trailery

Fotogalerie

Najděte svoji akci