Komorní kino Evald


Lovecut

2DČT/AT15
Režie:Iliana Estañol, Johanna Lietha
Hrají:Doris Schretzmayer, Marcel Mohab, Vitus Wieser, Max Kuess
Délka:94 minut
Žánr:Drama

Režie: Iliana Estañol, Johanna Lietha  •  Scénář: Iliana Estañol, Johanna Lietha  •  Kamera: Georg Geutebrueck, Steven Heyse  •  Hrají: Doris Schretzmayer, Marcel Mohab, Vitus Wieser, Max Kuess, Alexander Jagsch, Karola Maria Niederhuber, Lou von Schrader, Sara Toth, Kerem Abdelhamed, Raphaela Gasper, Valentin Gruber, Melissa Irowa, Stefan Loibner

Erotická videa a rande přes skype, klubové večírky a večeře s rodiči. Film LOVECUT sleduje šest mladých lidí ve Vídni při hledání lásky, vztahů a tělesnosti.

Šest příběhů, které se navzájem nenápadně prolínají. Film o vlastní identitě, lásce a sexualitě v hektické, digitalizované společnosti, která nabízí příležitosti i výzvy. Dospívající, kteří si volí svůj nezaměnitelný způsob života podle dostupných možností, zpochybňují stávající společenské koncepty a zkouší své vlastní. Oscilují mezi dětstvím a dospělostí a dokazují, jak bezstarostné a zároveň obtížné je být mladý. Stáváme se pozorovateli fragmentů jejich životů, jejich touhy jít vlastní cestou, rebelie vůči současné společnosti i milostných příběhů.

Trailery

Fotogalerie

Najděte svoji akci