Kino Atlas
CZ
EN
Program
Archiv
O nás
Pro školy
Galerie K.V.
Pronájmy
Kontakt
English-friendly programming in Atlas Cinema
Dnes
17:00
Na cestě s mámou
Modrý sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
17:15
Zimní prázdniny
Velký sál
EN
Kč
Koupit
17:30
Ivetka a hora
Galerie KV
Atlas filmařů
CZ/SK film
Kč
Koupit
19:30
Útěk z Utopie
Modrý sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
20:00
Život Briana
Velký sál
EN
Atlas klasiky
Kč
Koupit
Zítra
13:00
Max a Mája: Příběh lištiček
Velký sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
Zítra
13:30
Mlsné medvědí příběhy: Na pól!
Modrý sál
CZ/SK film
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Zítra
14:45
Ella a černý jaguár
Modrý sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
Zítra
15:00
Wonka
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Zítra
17:00
Panenky na útěku
Modrý sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Zítra
17:30
Monty Python a Svatý Grál
Velký sál
EN
Atlas klasiky
Kč
Koupit
Zítra
19:00
Zóna zájmu
Modrý sál
Kč
Koupit
Zítra
19:30
Duna: Část druhá
Velký sál
Kč
Koupit
Ne
31. 3.
13:00
Jak s Máničkou šili všichni čerti
Modrý sál
CZ/SK film
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
31. 3.
13:30
Kung Fu Panda 4
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
31. 3.
14:30
Wonka
Modrý sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
31. 3.
15:15
Tancuj Matyldo
Velký sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
Ne
31. 3.
17:00
Obsluhoval jsem anglického krále
Modrý sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
Ne
31. 3.
17:30
Zóna zájmu
Velký sál
Kč
Koupit
Ne
31. 3.
19:30
Život Briana
Modrý sál
EN
Atlas klasiky
Kč
Koupit
Ne
31. 3.
20:00
Dokonalé dny
Velký sál
Novinka
Kč
Koupit
Po
1. 4.
17:00
Panenky na útěku
Velký sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Po
1. 4.
17:30
Fentasy
Modrý sál
Novinka
Kč
Koupit
Po
1. 4.
19:30
Duna: Část druhá
Velký sál
Kč
Koupit
Po
1. 4.
20:00
Útěk z Utopie
Modrý sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Út
2. 4.
15:00
Tancuj Matyldo
Velký sál
EN
CZ/SK film
Levněji
Kč
Koupit
Út
2. 4.
15:30
To se mi snad zdá
Modrý sál
EN
Levněji
Kč
Koupit
Út
2. 4.
17:15
Jeden život
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Út
2. 4.
17:30
Po prolomení ticha | s debatou
Modrý sál
Atlas myšlení filmem
CZ/SK film
Kč
Koupit
Út
2. 4.
19:30
Chudáčci
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Út
2. 4.
20:00
Útěk z Utopie
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
St
3. 4.
16:30
Step a mráz
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
St
3. 4.
17:00
Jagna
Velký sál
Kč
Koupit
St
3. 4.
17:30
Panenky na útěku
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
St
3. 4.
19:30
Chybění
Modrý sál
Atlas filmařů
CZ/SK film
Kč
Koupit
St
3. 4.
20:00
Zóna zájmu
Velký sál
Kč
Koupit
Čt
4. 4.
15:00
Bob Marley: One Love
Modrý sál
EN
Levněji
Kč
Koupit
Čt
4. 4.
15:30
Mamacruz
Velký sál
Levněji
Kč
Koupit
Čt
4. 4.
17:15
Zásah štěstím
Modrý sál
Woody Allen
Kč
Koupit
Čt
4. 4.
17:30
Tancuj Matyldo
Velký sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
Čt
4. 4.
19:30
Hranice Evropy
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
Čt
4. 4.
20:00
Anatomie pádu
Velký sál
Kč
Koupit
Kompletní program
Pá
5. 4.
17:30
Na cestě s mámou
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
Pá
5. 4.
19:30
Duna: Část druhá
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Pá
5. 4.
20:00
Smršť
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
So
6. 4.
13:00
Léto s Marnie
Modrý sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
So
6. 4.
13:15
Tonda, Slávka a Kouzelné světlo
Velký sál
CZ/SK film
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
6. 4.
15:00
Kung Fu Panda 4
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
6. 4.
15:15
Království koček
Modrý sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
So
6. 4.
17:00
Chlapec a volavka
Modrý sál
Atlas Mijazaki
Kč
Koupit
So
6. 4.
17:30
Tancuj Matyldo
Velký sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
So
6. 4.
19:30
Dokonalé dny
Modrý sál
Novinka
Kč
Koupit
So
6. 4.
20:00
Chudáčci
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Ne
7. 4.
13:00
Max a Mája: Příběh lištiček
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
7. 4.
13:15
Království koček
Modrý sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
Ne
7. 4.
14:45
Wonka
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
7. 4.
15:00
Sestry z kouřové sauny
Modrý sál
Kč
Koupit
Ne
7. 4.
17:00
Smršť
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
Ne
7. 4.
17:30
Tancuj Matyldo
Velký sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
Ne
7. 4.
19:30
Zimní prázdniny
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
Ne
7. 4.
20:00
Panenky na útěku
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Po
8. 4.
17:00
Gump – jsme dvojka
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
Po
8. 4.
17:30
Panenky na útěku
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Po
8. 4.
19:15
Oppenheimer
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Po
8. 4.
19:45
Zóna zájmu
Modrý sál
Kč
Koupit
Út
9. 4.
15:00
Chlapec a volavka
Modrý sál
Atlas Mijazaki
Levněji
Kč
Koupit
Út
9. 4.
15:30
Mamacruz
Velký sál
Levněji
Kč
Koupit
Út
9. 4.
17:30
Panenky na útěku
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Út
9. 4.
17:45
Opičí muž
Modrý sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Út
9. 4.
19:30
Duna: Část druhá
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Út
9. 4.
20:00
Útěk z Utopie
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
St
10. 4.
17:00
Tancuj Matyldo
Velký sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
St
10. 4.
17:30
Na cestě s mámou
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
St
10. 4.
19:30
Dokonalé dny
Velký sál
Kč
Koupit
Čt
11. 4.
15:00
Zešílet
Modrý sál
EN
CZ/SK film
Levněji
Kč
Koupit
Čt
11. 4.
15:30
To se mi snad zdá
Velký sál
EN
Levněji
Kč
Koupit
Čt
11. 4.
17:00
Sestry z kouřové sauny
Modrý sál
Kč
Koupit
Čt
11. 4.
17:30
Bastard
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Čt
11. 4.
19:00
Zimní prázdniny
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
Čt
11. 4.
20:00
Olympijský mezičas & Tomáš Etzler
Velký sál
Host
Předpremiéra
Kč
Koupit
Pá
12. 4.
17:00
Bob Marley: One Love
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
Pá
12. 4.
17:15
Ohňostroje
Velký sál
Novinka
Kč
Koupit
Pá
12. 4.
19:30
Anatomie pádu
Modrý sál
Kč
Koupit
Pá
12. 4.
20:00
Chudáčci
Velký sál
EN
Kč
Koupit
So
13. 4.
13:00
Mlsné medvědí příběhy: Na pól!
Modrý sál
CZ/SK film
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
13. 4.
13:30
Max a Mája: Příběh lištiček
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
13. 4.
15:00
Šepot srdce
Modrý sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
So
13. 4.
15:15
Wonka
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
13. 4.
17:15
Tady Havel, slyšíte mě?
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
So
13. 4.
17:30
Jeden život
Velký sál
EN
Kč
Koupit
So
13. 4.
19:30
Zóna zájmu
Modrý sál
Kč
Koupit
So
13. 4.
20:00
Duna: Část druhá
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Ne
14. 4.
13:00
Království koček
Modrý sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
14. 4.
13:30
Tonda, Slávka a Kouzelné světlo
Velký sál
CZ/SK film
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
14. 4.
15:00
Šepot srdce
Modrý sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
Ne
14. 4.
15:15
Kouzelná beruška a černý kocour ve filmu
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
14. 4.
17:15
Porco Rosso
Modrý sál
Atlas Mijazaki
Kč
Koupit
Ne
14. 4.
17:30
Tancuj Matyldo
Velký sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
Ne
14. 4.
19:30
Ohňostroje
Modrý sál
Novinka
Kč
Koupit
Ne
14. 4.
20:00
Panenky na útěku
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Po
15. 4.
17:30
Gump – jsme dvojka
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
Po
15. 4.
19:30
Bastard
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
Po
15. 4.
20:00
Club Zero
Velký sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Út
16. 4.
15:00
Mamacruz
Velký sál
Levněji
Kč
Koupit
Út
16. 4.
15:15
Karaoke blues
Modrý sál
Levněji
Kč
Koupit
St
17. 4.
19:45
Mezi revolucemi
Modrý sál
Dokumentární horizon…
Unikát
Kč
Koupit
Čt
18. 4.
15:30
Přišla v noci
Modrý sál
EN
CZ/SK film
Levněji
Kč
Koupit
Čt
18. 4.
16:30
Tancuj Matyldo
Velký sál
EN
CZ/SK film
Kč
Koupit
Čt
18. 4.
17:30
Věčné jaro
Modrý sál
Unikát
Kč
Koupit
Čt
18. 4.
19:30
Kristián | slavnostní premiéra
Modrý sál
EN
Atlas klasiky
CZ/SK film
Kč
Koupit
Pá
19. 4.
17:00
Olympijský mezičas
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
Pá
19. 4.
17:30
Club Zero
Velký sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Pá
19. 4.
19:00
Anatomie pádu
Modrý sál
Kč
Koupit
Pá
19. 4.
19:45
Duna: Část druhá
Velký sál
EN
Kč
Koupit
So
20. 4.
13:00
Léto s Marnie
Modrý sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
So
20. 4.
13:15
Jak zachránit draka
Velký sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
So
20. 4.
15:00
Šepot srdce
Modrý sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
20. 4.
15:15
Nerozlučná dvojka
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
So
20. 4.
17:15
Jagna
Velký sál
Kč
Koupit
So
20. 4.
17:30
Na cestě s mámou
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
So
20. 4.
18:30
Vězení dějin
Galerie KV
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
So
20. 4.
19:45
Občanská válka
Velký sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
So
20. 4.
20:00
Zóna zájmu
Modrý sál
Kč
Koupit
Ne
21. 4.
13:00
Tonda, Slávka a Kouzelné světlo
Velký sál
CZ/SK film
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
21. 4.
13:15
Nina a ježkovo tajemství
Modrý sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
21. 4.
14:45
Howlův kráčející hrad | v originálním znění
Velký sál
Dětský Atlas
Kč
Koupit
Ne
21. 4.
15:00
Jak zachránit draka
Modrý sál
Dětský Atlas
Novinka
Kč
Koupit
Ne
21. 4.
17:00
Smršť
Modrý sál
CZ/SK film
Kč
Koupit
Ne
21. 4.
17:30
Písně země
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Ne
21. 4.
19:30
Dokonalé dny
Modrý sál
Kč
Koupit
Ne
21. 4.
20:00
Papežův zákon
Velký sál
Novinka
Kč
Koupit
Po
22. 4.
17:00
Občanská válka
Velký sál
EN
Novinka
Kč
Koupit
Po
22. 4.
17:30
Gump – jsme dvojka
Modrý sál
CZ/SK film
Kč
Koupit
Po
22. 4.
19:15
Duna: Část druhá
Velký sál
EN
Kč
Koupit
Po
22. 4.
20:00
Panenky na útěku
Modrý sál
EN
Kč
Koupit
Út
23. 4.
15:00
Tancuj Matyldo
Modrý sál
EN
CZ/SK film
Levněji
Kč
Koupit
Út
23. 4.
15:30
Step a mráz
Velký sál
CZ/SK film
Levněji
Kč
Koupit
Út
23. 4.
17:00
Papežův zákon
Velký sál
Novinka
Kč
Koupit
Út
23. 4.
17:30
Hranice Evropy
Modrý sál
CZ/SK film
Novinka
Kč
Koupit
Út
23. 4.
19:45
Nežádoucí
Modrý sál
Novinka
Kč
Koupit
Út
23. 4.
20:00
Club Zero
Velký sál
EN
Kč
Koupit
St
24. 4.
17:00
Jagna
Modrý sál
Kč
Koupit
St
24. 4.
17:30
Já Kapitán
Velký sál
Novinka
Kč
Koupit
St
24. 4.
20:00
Tady Vary 8 | Rivalové
Velký sál
EN
Tady Vary
Kč
Koupit
St
22. 5.
20:00
Tady Vary 9 | Priscilla
Velký sál
EN
Tady Vary
Kč
Koupit
St
12. 6.
20:00
Tady Vary 10 | Ve jménu cti
Velký sál
EN
Tady Vary
Kč
Koupit
Út
8. 10.
20:00
PRESS PLAY PRAGUE • MFF o novinářství
Velký sál
Atlas filmařů
PRESS PLAY PRAGUE
Kč
Koupit
Út
5. 11.
20:00
V. Festival Nezlomní a obětovaní – dokumentární filmy o XX. století
Velký sál
EN
Atlas myšlení filmem
Festival filmy XX. s…
Kč
Koupit